Canlı Yayın Dersleri
Üye Paneli
E-Mail:
Şifre:
Beni Hatırla
Üye Ol Şifre Hatırlat
Anket
Matematik Dünyası'na çocuğum:
Gidiyor
Gitmiyor
Göndermeyi düşünüyorum
Göndermeyi düşünmüyorum
Kararsızım
Yaz Okulu
YAZ OKULU

Yaz Okulları, öğrencilerin uzun tatil dönemlerini verimli bir şekilde değerlendirmek, eksikliklerini tamamlamak, alt yapı oluşturmak, hazır bulunuşluk ve bilişsel gelişimiyle birlikte yeni döneme moral ve motivasyonu yüksek olarak hazır hale getirilmesini amaçlamaktadır. Şubelerimizde, özel öğretim kursu veya çeşitli diğer kurslarda ilgili programlar için uygulanır. Çocuklarınız iyi bir eğitim öğretim dönemi geçirmemiş olabilir, konu eksiklikleri birikmiş yeni eğitim dönemine (bir üst sınıfa) biriken eksiklileriyle devam etmek zorunda kalabilir ve yeni eksiklikler katlanarak artabilir.

Ders çalışma alışkanlığı olmayan ve sıkı ders çalışması gerektiğini bilmeyen ya da çalışan ancak bir miktar eksiklikleri olan öğrencilerin faydalanabileceği yaz okulu farklı etkinliklerle uygulanmaktadır.

Günlük ders saatleri  10:00 - 15:00 aralığındadır.

Yaz okullarında seçkin alanında uzman öğretmenler görev alır ve her bir derse ait konuları sıfırdan anlatır. Öğrencilerin bireysel eksiklikleri ders işlenirken sınıf ortamında tespit edilir ve eksik olduğu noktalara yoğunlaşılır, her konunun püf noktaları öğretilir.

Yaz okulunun avantajları
  • Öğrenci ders çalışma alışkanlığı edinir

  • Öğrenci eksikliklerini tamamladığı için kendine özgüveni gelir, hazır bulunuşluk ve bilişsel gelişimiyle birlikte motivasyonu artar yeni döneme moral ve motivasyonu yüksek olarak hazır hale getirilmiş olur.

  • Öğrenci, en çok ihtiyaç duyduğu öğrenme metodunu ve çalışma disiplinini elde eder.

Moral ve Motivasyon okulları, 10-12 kişilik sınıflarda yapılır. Yaz Okulu hizmetleri yardımıyla öğrenciler hem özel olarak profesyonel eğitim desteği alır hem de Yaz Okulu yardımıyla bilgiyi hızlı ve direkt şekilde almış olur.

2020 Dönemi Yaz Okulu
Yaz Okullarına ÖN KAYIT olmak için
tıklayınız

İletişim

  • Adres : Ertuğrulbey Cd. RA-DA Life No:4A/1-2-3-4-10

(Eryaman-5 Metro B Çıkışı) Eryaman ANKARA

Google Harita ile Yol Tarifi