Üye Paneli
E-Mail:
Şifre:
Beni Hatırla
Üye Ol Şifre Hatırlat
Anket
Matematik Dünyası'na çocuğum:
Gidiyor
Gitmiyor
Göndermeyi düşünüyorum
Göndermeyi düşünmüyorum
Kararsızım
Yaz Kampı

YAZ KAMPLARI

Çocuklarınız iyi bir eğitim öğretim dönemi geçirmemiş olabilir, konu eksiklikleri birikmiş yeni eğitim dönemine (bir üst sınıfa) biriken eksiklileriyle devam etmek zorunda kalabilir ve yeni eksiklikler katlanarak artabilir.

TYT Matematik, AYT Matematik, TYT Fizik, AYT Fizik ve LGS Kampları, sınava hazırlanacak olan öğrenciler için birikmiş bu sorunlara çözüm olmaktadır.

Ders çalışma alışkanlığı olmayan ya da sıkı ders çalışması gerektiğini bilmeyen ya da çalışan ancak bir miktar eksiklikleri olan öğrencilerin faydalanabileceği yaz kampı programları branşa göre farklı programlarla uygulanmaktadır.

Yaz Kampı Programı 3 hafta ve Pazar hariç haftada 6 gün sürmektedir. Günlük ders saatleri 6 saat olup haftalık 36 saat sürmektedir. (LGS Kampları Haftalık 30 saattir)

Günlük ders saatleri  10:00 - 15:00 aralığındadır.

Yaz kamplarında seçkin alanında uzman öğretmenler görev alır ve her bir derse ait konuları sıfırdan anlatır. Öğrencilerin bireysel eksiklikleri ders işlenirken sınıf ortamında tespit edilir ve eksik olduğu noktalara yoğunlaşılır, her konunun püf noktaları öğretilir.

Yaz kampının faydaları

  • Öğrenci ders çalışma alışkanlığı edinir
  • Öğrenci eksikliklerini tamamladığı için kendine özgüveni gelir, hazır bulunuşluk ve bilişsel gelişimiyle birlikte motivasyonu artar yeni döneme moral ve motivasyonu yüksek olarak hazır hale getirilmiş olur.
  • Öğrenci, eğitim dönemlerinin (TYT, AYT, LGS Hazırlık gibi) en çok ihtiyaç duyduğu öğrenme metodunu ve çalışma disiplinini elde eder.

Moral ve Motivasyon kampları, 10-12 kişilik sınıflarda yapılır. Kamp hizmetleri yardımıyla öğrenciler hem özel olarak profesyonel eğitim desteği alır hem de Matematik, Fizik, LGS kampları yardımıyla bilgiyi en son müfredata göre hızlı ve direkt şekilde almış olur.

Yaz Kamplarında öğrenciler 6 saat dersten sonra evine gitmeyip öğretmenlerine sorularını çözdürebilmektedir.

2019 Dönemi Yaz Kampları programını görmek için tıklayınız.

İletişim

  • Adres : Ertuğrulbey Cd. 296. Sk RA-DA Life No:4A/1-2-3-4-10

(Eryaman-5 Metro B Çıkışı) Eryaman ANKARA

Google Harita ile Yol Tarifi