Kurs Merkezleri

Matematik Dünyası Özel Öğretim Kurs Merkezlerinde sizleri nasıl bir ortam bekliyor?

 

Çalışma odalarımız öğrencilerimizin ferahlığı ve rahatı için özel olarak tasarlandı ve klasik sınıf havasından olabildiğince uzak duruldu.

Kurs merkezlerimizde eğitim öğretim kadrosuna özel önem verilmekte ve öğrencilerimiz alanında uzman ve tecrübeli eğitimcilere emanet edilmektedir.

Özel Öğretim Kurs Merkezlerimizde, bilim grubu bazında birebir, 2 kişilik, 4 kişilik, 8 kişilik, 12 kişilik sınıflarda ders alabilir ve kendi ihtiyacınıza veya tercihinize göre kendi öğretim paketinizi oluşturabilirsiniz.

Kişiye Özel VIP Eğitim sistemi, her öğrencinin kişisel, biyoritimsel ve yetenek farkından kaynaklanan problemleri ortadan kaldırmayı amaçlıyor. Kısaca bu projede, PDR uzmanları öncülüğünde, öğrencimiz kendi eğitim paketini oluşturuyor.

  4-6 yaş (Mini=Okul Öncesi), 7-10 yaş (Midi=İlkokul) ve 11-13 yaş (Maksi=Ortaokul) çocukları, kurs merkezlerimizde, İngilizce desteği yanısıra kendi yaş kategorisine göre İngilizce programlarına katılabilir.

Milli Eğitim Bakanlığına bağlı Matematik Dünyası Kurs Merkezleri’nin sınırlı kontenjanı sayesinde, gelin siz de elit ve birebir ilgiyle eğitim almanın ayrıcalığını yaşayın.

Kalite ve marka anlayışı ile öğrencilerimiz, Matematik Dünyası Kurs Merkezlerinde takviye ve etkinliklerinden en iyi şekilde yararlanır.

Tüm öğrenci ve velilerimizi şubelerimize bir kahve içmeye bekliyoruz.

 

İletişim

  • Adres : Ertuğrulbey Cd. RA-DA Life No:4A/1-2-3-4-10

(Eryaman-5 Metro B Çıkışı) Eryaman ANKARA

Google Harita ile Yol Tarifi