Şikayet Formu

Sayın velilerimiz, kıymetli ziyaretçilerimiz,

Aşağıda sıraladığımız hususları inceleyerek çocuklarımızın geleceği adına bize destek vermenizi bekliyoruz.

1) Matematik Dünyası, prensip olarak eğitim kadrosuna büyük önem vermektedir. Belli kriterleri taşıyan eğitimcileri kadrosuna dahil etmektedir. Bu sebeple eğitimciler seminerlere katılmakta ve master eğitmenler ve pedagoglar tarafından programlara alınarak teknik açıdan yetiştirilmektedir. Yeterli olan eğitmen adaylarına seminer sonunda, "seminere katılım sertifikası" verilmektedir.

Matematik Dünyası®, Genius Kids®, Genius Kids English® temsilciliklerinde verilen eğitimler, Sertifikalı Eğitmenlerce yürütülmektedir. Çocuğunuza eğitim veren öğretmenin/eğitmeninin Matematik Dünyası'nca verilen bir sertifikası olup olmadığını sorgulayınız.

2) Matematik Dünyası® tescilli ve belli bir kaliteyi yakalamış markadır. Bu markanın haksız kullanımına engel olmak ve öğrencilerimizin/velilerimizin mağdur olmamaları için şube listemizde bulunmayan bildiğiniz kayıtdışı yerleri bize bildiriniz.

3) Yayın ve setlerimiz size fotokopi veya diğer çoğaltma araçlarıyla korsan olarak dağıtılıyorsa bize bildiriniz.

4) Şubelerimiz veya diğer hususlarda ya da her hangi bir uygulamadan dolayı  haksızlığa uğradığınızı düşünüyorsanız, aşağıdaki formu doldurarak, merkezimize bildirmenizi önemle rica ederiz.

Saygılarımızla
Matematik Dünyası

İletişim

  • Adres : Ertuğrulbey Cd. RA-DA Life No:4A/1-2-3-4-10

(Eryaman-5 Metro B Çıkışı) Eryaman ANKARA

Google Harita ile Yol Tarifi