Üye Paneli
E-Mail:
Şifre:
Beni Hatırla
Üye Ol Şifre Hatırlat
Anket
Matematik Dünyası'na çocuğum:
Gidiyor
Gitmiyor
Göndermeyi düşünüyorum
Göndermeyi düşünmüyorum
Kararsızım
Zeka Geliştirme Eğitmenlik Sertifika Programı
Genius Kids® Mental Aritmetik Eğitmenlik Sertifika Programı

Şubelerimizin ve kurumsal anlaşma yaptığımız firmaların eğitmen ihtiyacını karşılamak üzere, her yıl Haziran ve Ağustos aylarında mental aritmetik eğitmenlik sertifika programı düzenlenmektedir. Yeterli talep olması durumunda yıl içerisinde de program açılmaktadır. Kendinizi farklı alanlarda geliştirmek, daha çok kazanmak, geleceğe biraz daha güvenle bakmak ister misiniz?

4 yıllık lisans mezunu formasyonu olan herkes başvurabilir. (Matematik, PDR, Rehberlik, Çocuk Gelişimi, Sınıf Öğretmenliği vb.) Haziran ve Ağustos aylarında düzenlenir ve 4  gün sürer. Yoğun ve tam gün eğitim verilir.
Yeterli sayıya ulaşılınca yıl içerisinde de sertifika programı açılmaktadır. Sertifika programımıza katılmak için hemen başvurun

EĞİTMENLİK SERTİFİKA PROGRAMI

1. Gün

Mental Aritmetik hakkında genel bilgi, abaküs kullanımı Toplama işlemlerine yönelik Mental Aritmetik Eğitimi verilir.

2. Gün

Çıkarma işlemlerine yönelik Mental Aritmetik Eğitimi verilir.

3. Gün

Çarpma işlemlerine yönelik Mental Aritmetik Eğitimi verilir. Ayrıca çift el yöntemiyle mental çarpma tekniği de gösterilir.

4. Gün

Bölme işlemlerine yönelik Mental Aritmetik Eğitimi verilir. Dört işlem mental aritmetik eğitimi karışık olarak işlenir. ve Sınav Yapılır.

Başarılı olan eğitmenlere sertifika verilir.

Not :

  • İleriki dönemde Kare Alma, Küp Alma, Karekök Alma, Kesirli işlemler, Tarihsel işlemler vb. Mental Matematik Eğitimi ayrıca verilecektir.

Eğitmenlik sertifika programına katılabilmek için adayların, şubelerimiz ve kurumsal çalıştığımız firmalar tarafından eğitmen adayı olarak Genel Merkeze bildirmesi ayrıca eğitmenlik başvuru formunun mutlaka doldurması gerekmektedir.Başvuru formu için tıklayınız

İletişim